Biżuteria, dostępna np. w sklepie Kaydo, coraz częściej nie jest już jedynie domeną kobiet. Również mężczyźni chętnie korzystają z w jej dobrodziejstw. Wśród różnych modeli i rodzajów biżuterii, to właśnie bransoletka skórzana męska stała się hitem w modzie. Dodaje charakteru niemal każdej stylizacji – pasuje zarówno do stylu sportowego, swobodnego, jak i bardzo eleganckiego. Bransoletka skórzana męska różni się od kobiecej nie tylko fasonem, ale jest także bardziej stonowana, minimalistyczna. Nie oznacza to, że musi być nudna!

 

Bransoletka skórzana męska – zwróć uwagę na detale!

Jak często bywa w modzie, również w tej biżuteryjnej, detale odgrywają bardzo istotne znaczenie. Nic więc dziwnego, że bransoletka skórzana męska może być tego doskonałym potwierdzeniem. Ciekawym elementem może stać się tutaj na przykład ozdobna klamra, która doskonale będzie współgrała z eleganckim zegarkiem. Taki zestaw z pewnością doda szyku mężczyźnie w garniturze. Bransoletka skórzana męska może również nawiązywać do bardziej swobodnego stylu, poprzez ciekawie wkomponowany detal w postaci kotwicy. Styl marynarski od jakiegoś czasu cieszy się zainteresowaniem, zatem taka biżuteria będzie doskonałym wyborem. Wśród detali mężczyźni często wybierają również inne, jak krzyże, koła, koraliki czy zabawne wzory.

Bransoletka skórzana męska spersonalizowana

Biżuteria męska może być nie tylko formą ozdoby, ale może również coś oznaczać, o czymś przypominać. W takim celu producenci stworzyli proste modele z blaszką, na której można stworzyć dowolnie skomponowany grawer – napis bądź wzór. Może to być data ślubu, zaręczyn bądź narodzin dziecka lub motto życiowo. Coraz więcej pracowni wykonuje taką właśnie usługę, a grawer wcale nie jest aż tak drogi.

Similar Posts