Kolczyki to część biżuterii, która pasuje każdemu. Bez względu na to, czy mamy krótkie czy długie włosy bądź owalną, kwadratową czy trójkątną twarz to element obowiązkowy
w szkatułce z biżuterią. Delikatne kolczyki bowiem są najprostszym sposobem, by nadać charakteru każdej stylizacji. Zależy tylko na jaki model się zdecydujemy.

Delikatne kolczyki koła

Delikatne kolczyki kołasą na tyle uniwersalne, że pasują praktycznie do każdego stroju.  Są doskonałe na co dzień i od święta. Są dobrym wyborem zarówno na popołudniowy spacer jak i na wieczorną randkę. Z powodzeniem można założyć je na plażę, do pracy czy na spotkanie z przyjaciółkami. Modele z dodatkiem ozdobnych cyrkonii doskonale komponują się do stylu eleganckiego, biznesowego. Dopełniają stylizację i świetnie podkreślają klasykę. Ale delikatne kolczyki koła to również atrybut nastolatek. W młodzieżowej stylizacji można bowiem założyć je zarówno do jeansów i t-shirtu jak i do zwiewnych, letnich sukienek.
W obu przypadkach sprawdzą się doskonale! Nie bez przyczyny delikatne kolczyki koła modne są od wielu lat i występują w rożnej wielkości.

Delikatne kolczyki wkrętki

Jednymi z najbardziej popularnych modeli są delikatne kolczyki sztyfty, tak zwane „wkrętki”, dostępne na przykład w sklepie AWEG. Popularne są zarówno wśród małych dziewczynek, jak i nastolatek oraz dojrzałych kobiet. Zmienia się jedynie ich zdobienie. Delikatne kolczyki w kształcie misia lub serduszka wybierane są najczęściej dla dzieci. Z kolei nastolatki stawiają na nietypowe formy lub symbole, a kobiety nieco starsze wybierają delikatne kolczyki z cyrkoniami, kwarcem lub kamieniami szlachetnymi. Wśród pań popularne są również wkrętki z bursztynem lub perłą otoczoną diamentami.

 

Similar Posts