Fotobudki w ostatnich latach robią prawdziwą furorę, szczególnie na weselach, jednak okazuje się, że są wynajmowane również na inne uroczystości. Firmy specjalizujące się w oferowaniu fotobudek znajdziemy praktycznie na terenie całego kraju. Wybór konkretnej może być jednak problemem. Dlaczego?

Różne firmy, różne oferty

Fotobudki w swej konstrukcji nie różnią się wiele od siebie. Kluczem do sukcesu są liczne dodatki i udogodnienia dla klientów. Poza samymi aparatami podłączonymi do komputerów w fotobudkach znajdziemy liczne dodatki: maski, kapelusze, napisy, elementy dmuchane, miecze, dekoracje nawiązujące do znanych filmów czy bajek. Dzięki nim na chwilę możliwe będzie wcielenie się w kogoś innego. Goście robią sobie serię zdjęć, najczęściej 4, w przerwach 10-15 sekundowych. Jest to czas na zmianę nakrycia głowy czy maski.

Zdjęcia na każdą okazję

Fotobudki kojarzone są głównie z weselami – to na nich goście weselni mogą robić pamiątkowe zdjęcia dla par młodych. Coraz więcej osób decyduje się na fotobudki również na rocznicach ślubu, komuniach czy przyjęciach urodzinowych. Taka pamiątka w formie zdjęć może być umieszczona w ramkach czy jako zakładka do książki.

Szukasz oryginalnej, drewnianej fotobudki? Zajrzyj na stronę http://fotobudazwooda.pl

Similar Posts