Ledwo skończyły się Święta Bożego Narodzenia i zdążyliśmy wrócić do swojego regularnego trybu, a już czeka nas kolejna okazja do świętowania – karnawał! Jak zadać szyku na Sylwestrze albo balu karnawałowym? Sprawdź nasze rady!

Stylowa kreacja

Zimowe wyprzedaże stwarzają idealną szansę, aby w niskiej cenie nabyć ciekawą, oryginalną sukienkę, w której będziesz prezentować się zjawiskowo. Podczas zakupów w centrum handlowym szczególną uwagę warto zwrócić na sukienki midi uszyte z granatowego, ciemnozielonego lub bordowego aksamitu. Jeśli nie boisz się odważnych rozwiązań, postaw na krótką sukienkę ozdobioną cekinami – karnawał to jedna z nielicznych okazji, kiedy możesz zaszaleć! Ciekawą alternatywą dla sukienek są kombinezony, które – zestawione ze stylową biżuterią i szpilkami – prezentują się niezwykle elegancko.

Zadbaj o szczegóły

Nawet najpiękniejsza sukienka nie odkryje przed nami pełni swoich możliwości, jeśli nie zadbamy o dodatki. To z pozoru mało znaczące, subtelne akcenty sprawiają, że stylizacja prezentuje się bezbłędnie. Nieodłączną częścią karnawałowego looku będzie ciekawa torebka, duże kolczyki oraz niekwestionowany hit tej zimy – wyraziste paznokcie ozdobione odbijającym światło brokatem.

Zajrzyj na https://minimanishop.pl po profesjonalne akcesoria i lakiery do paznokci

Similar Posts