Zbawienny wpływ igieł w medycynie estetycznej było znane już przed wieloma wiekami, szczególnie dzięki popularyzacji akupunktury jako źródła zdrowotności medycyny konwencjonalnej. Igielny detox jest coraz częściej stosowany w gabinetach medycyny estetycznej, pod postacią różnorodnych zabiegów stosowanych na całym ciele. Jaki zabieg zyskuje coraz większe zainteresowanie i na co wpływa?

Mezoterapia frakcyjna – opinie vs wskazania

Mezoterapia frakcyjnaopinii o niej krąży mnóstwo, zaś jej zastosowanie w medycynie estetycznej daje niepomierne efekty. Mezoterapia frakcyjna jest zabiegiem polegającym na pobudzeniu oraz regeneracji włókien kolagenowych oraz zawartej w skórze elastyny, za pomocą stymulacji mechanicznej. Podczas zabiegu wykonywane są specjalne nakłucia, które stymulują naskórek do prawidłowej regeneracji. Mezoterapia frakcyjna zbiera różnorodne opinie, związane przede wszystkim ze skutecznością, która przez wielu jest określana bardzo wysoko. Jej celem jest poprawa kondycji, wyglądu oraz odpowiedniej jędrności skóry. Opinie o mezoterapii frakcyjnej są szczególnie ważne dla osób, które lękają się przed igielnym detoxem organizmu, ponieważ działanie igieł źle wpływa na ich samopoczucie. Należy jednak pamiętać, że intensywna regeneracja naszej skóry jest bardzo ważna na każdym etapie życia.

Mezoterapia frakcyjna – opinie specjalistów

Coraz więcej specjalistów poleca stosowanie mezoterapii frakcyjnej, w walce z rozstępami, na które szczególnie narażone są kobiety po ciąży, a także te, które wygrały walkę z otyłością. Mezoterapia frakcyjnaopinie specjalistów wskazują na sytuacje, w których zabieg jest odradzany. Wśród przeciwwskazań znajdują się: ciąża, okres karmienia piersią, cukrzyca, a także trądzik różowaty.

Zapoznajcie się z zabiegami medycyny estetycznej w gabinecie http://inmedico-estetics.pl

Similar Posts