Idealne wesele to takie, z którego goście wychodzą rano i jeszcze dugi czas wspominają wspaniale spędzone chwile. Każda para młoda marzy o tym, aby ich wesele wyróżniało się na tle innych przyjęć: pragną doskonałego jedzenia, wspaniałej muzyki, licznych atrakcji dla gości. Jak zorganizować taką imprezę, jednocześnie nie wydając majątku?

Dobre jedzenie to podstawa

Wybierając konkretną lokalizację na nasze wesele przedyskutujmy w managerem Sali oraz kucharzami menu, które zostanie podanie gościom na naszym weselu. Możliwości jest wiele, kucharze chętnie łączą tradycyjne smaki z nieznanymi produktami. Oczywiście jeśli pragniemy, aby weselny obiad był klasyczny – nie ma ku temu żadnych przeszkód. Chcąc nieco urozmaicić podawane jedzenie zamiast klasycznych ciast na stołach wybierzmy słodkie stoły (nazywane także słodkimi kącikami) przygotują je dla nas wyspecjalizowane firmy, oferując stół i cenę dopasowaną do naszych potrzeb. Taki stół pełen słodkości może być także utrzymany w konkretnym kolorze!

Zadbaj o oprawę muzyczną

DJ czy kapela grająca na żywo? Wszystko zależy od naszych indywidualnych upodobań. Wynajmując zespół muzyczny wato wcześniej przedyskutować z nimi grany repertuar. Zespół może współpracować z weselnym wodzirejem. Warto również ustalić melodię, która będzie grana dla państwa młodych na pierwszy taniec.

Znajdź doświadczonego fotografa

Zdjęcia to najwspanialsza pamiątka z wesela – nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Doświadczony fotograf zaproponuje nam nie tylko sesję z przygotowań do ślubu, ale również zdjęcia z kościoła lub USC, zdjęcia z wesela oraz sesję plenerową. Specjaliści z firmy kadrowaniemarzen.pl uchwycą najwspanialsze momenty tego dnia i oddają w nasze ręce piękne zdjęcia, które z przyjemnością będziemy oglądać przez długie lata.

Similar Posts