Wieczór panieński to wspaniała tradycja, podczas której koleżanki przyszłej panny młodej organizują jej wyjątkowy wieczór z zabawami, wspólnymi tańcami czy wyjazdem w nieznane. Taka impreza to świetna okazja do tego, aby wspólnie powspominać, nacieszyć się swoim towarzystwem i zaszaleć przed czekającym przed nią ślubem i weselem. Jakie opcje są obecnie najchętniej wybierane na imprezy panieńskie?

Zabawa w klubie – tańce do rana!

Jedną z najchętniej wybieranych możliwości spędzenia wieczoru panieńskiego jest zabawa w klubie. Organizatorki wyjścia muszą jedynie zarezerwować stolik w wybranym klubie i zaprosić tam przyszłą pannę młodą. Taka zabawa może być połączona z degustacją ulubionych trunków czy też wspólną kolacją. Oczywiście zabawa taneczna trwa do rana!

Wspólny wyjazd do SPA

Wyjazdy na odnowę biologiczną to jeden z najciekawszych pomysłów na wspólnie spędzony dzień w damskim gronie. SPA pozwala na zregenerowanie sił, odpoczynek, relaks. Wiele hoteli i pensjonatów oferujących SPA tworzy specjalne oferty na wydarzenia takie jak wieczory panieńskie, dlatego każda z uczestniczek zabaw w tym czasie weźmie udział np. w seansie w saunie. W cenie wieczoru panieńskiego w SPA wliczony jest drobny poczęstunek lub też wino musujące. Z pewnością warto skorzystać z takiej opcji!

Coś z zupełnie innej beczki!

Jeśli nie chcemy spędzić typowego wieczoru panieńskiego na tańcach warto wybrać atrakcję, która z pewnością na długo pozostanie w pamięci. Wśród licznych ofert warto zwrócić uwagę na propozycję ze strony 7siekier.pl – ten nowoczesny wrocławski klub zaproponuje nam interesujący sport… i wiele dobrej zabawy! Na specjalnie przygotowanych torach możemy uczestniczyć w rywalizacji o najcelniejszy rzut. Zwycięzcy zabawy będą nagrodzeni!

Similar Posts