Gładkie stopy są marzeniem każdej kobiety, która ceni sobie estetykę. Po zimie właściwa pielęgnacja skóry jest szczególnie ważna, ponieważ w okresie zimowym nasze stopy oddychają zdecydowanie najmniej, stąd bardzo ważnym krokiem jest odpowiednia pielęgnacja, zapewniająca odpowiedni poziom nawilżenia. Wśród wielu dostępnych zabiegów pielęgnacyjnych znajdziemy odpowiedź na pytanie, co to jest pedicure i jak zestawić go m.in. z kąpielami w solach mineralnych. Zabiegi te są doskonałym sposobem na relaks oraz odpowiednie odżywienie skóry stóp. Co to jest pedicure i jaką formę pielęgnacji stanowi?

Co to jest pedicure? Właściwy krok do finiszowej pielęgnacji

Wiele z nas boryka się z problemem szorstkości pięt. Poprzez właściwą pielęgnację stóp rozumiemy kąpiele z dodatkiem ekstraktów roślinnych czy źródeł morskich. Co to jest pedicure i od czego zacząć, aby utrzymywał się przez kilka tygodni? Oprócz stosowania różnorodnych kąpieli, bardzo ważne jest także odpowiednie nawilżenie skóry stóp oraz płytki paznokciowej. Szczególne właściwości przypisuje się glince zielonej, która korzystnie wpływa na regenerację skóry oraz wygładzenie paznokci. Preparat można dodawać do kąpieli lub stosować w formie maseczki, która po rozpuszczeniu glinki w wodzie – zastyga. Finiszem naszej pielęgnacji będzie właśnie pedicure, który podkreśli estetykę naszych stóp. Jeżeli już wiemy, co to jest pedicure i dlaczego warto go stosować, możemy przyjrzeć się najpopularniejszemu rodzajowi.

Co to jest pedicure hybrydowy?

O tym, co to jest pedicure hybrydowy, wiemy obecnie bardzo wiele. Stanowi on jeden z najczęściej wybieranych zabiegów ze względu na trwałość wynoszącą 3-4 tygodnie. Ponadto o popularności tego rodzaju pedicure, świadczą lakiery stosowane przy metodzie hybrydowej, które tworzą na powierzchni paznokcia twardą, naturalną masę, która wygładza płytkę, nawilżając jej powierzchnię.

Wejdź na https://kazaro.pl i zapoznaj się z profesjonalnym wyposażeniem do salonów kosmetycznych i fryzjerskich

Similar Posts