Moda na aranżacje łazienki zmienia się dosyć często. Projektanci wykazują się dużą innowacyjnością co sprawia, że wciąż na rynku aranżacji łazienek obserwujmy nowe trendy. Co aktualnie jest na topie? Poniżej przedstawiamy najciekawsze trendy na sezon 2020 oraz 2021.

Trendy w aranżacji łazienek

Na pewno z mody nie wychodzą wszelkie naturalne materiały. Elementy przypominające świeże drewno lub mozaika imitująca marmur to coś co sprawia, że łazienka jest nieco bardziej naturalna i harmonijna.

Modne szkło

Poza elementami naturalnymi coraz modniejsze stają się różnego rodzaju szklane materiały. Szkło jest symbolem klasy i nowoczesności. W jaki sposób możemy wykorzystać szkło w łazience? Okazuje się, że pomysłów może być naprawdę wiele. Hitem są wanny wykonane z grubego szkła. Wanna tego typu przypomina sprzęt najwyższej jakości znany z salonów SPA. Teraz szklane wanny są tak naprawdę dostępne dla każdego na wyciągnięcie ręki. Jeśli wydaje wam się, że szklane wanny są czymś za mało wysublimowanym to polecamy zerknąć na szklane mozaiki. Zastosowanie takiego rozwiązania jest gwarancją uzyskania ponadprzeciętnego efektu. Przykłady przepięknych mozaiek wykonanych ze szkła możecie znaleźć na https://krzemien.com.pl/

 

Similar Posts