Urządzając biuro w dzisiejszych czasach trzeba mieć świadomość, że biurko, w miarę wygodny fotel i szafa na dokumenty już nie wystarczającą. W siedzibie firmy odwiedzają nas przecież obecni kontrahenci, a także potencjalni partnerzy biznesowi. Wobec tego wnętrze pełni również funkcję reprezentacyjną. Poza tym, to, w jaki sposób zorganizowane są poszczególne pomieszczenia przekłada się na komfort pracy i wydajność pracowników. Jakie meble i akcesoria należy w takim razie uwzględnić wyposażając nowoczesny biurowiec?

Strefa relaksu, czyli wygodne fotele i sofy

Z myślą o dobrym nastroju i wysokiej produktywności pracowników coraz częściej nie tylko w dużych firmach i korporacjach, ale również w start-upach i niewielkich przedsiębiorstwach tworzy się tzw. strefy relaksu. W miejscu, gdzie zlokalizowano wygodne fotele i sofy pracownicy mogą złapać chwilę oddechu, odpocząć, oderwać się chociaż na chwilę od projektu, nad którym pracują. Świetnie sprawdzają się w tym celu szczególnie siedziska modułowe. Z kolei kanapy znajdujące się w ofercie firmy TNT Office stworzą przyjemną przestrzeń do rozmów o biznesie.

Stoliki do biura do kompletu dla foteli i kanap

Uzupełnieniem strefy relaksu, a także recepcji będą gustowne stoliki dostępne na www.tntoffice.pl. Odpoczywającym na kanapach pracownikom kawałek blatu posłuży do odłożenia telefonu, tabletu, notesu czy po prostu filiżanki z kawą. Małe, niskie stoliki kawowe w recepcji, na których dodatkowo ułożymy kilka gazet, wizytówki oraz doniczkę z kwiatem wprowadzą do pomieszczenia przyjazny dla odwiedzających siedzibę firmy klimat. Wystarczy wybrać odpowiedni model stolika – klasyczny, industrialny, minimalistyczny, tak by pasował do charakteru wnętrza.

Similar Posts