Planujesz zakup wymarzonego mieszkania? Jesteś dumnym warszawiakiem z krwi i kości? A może pomimo tego, że pochodzisz z innego miasta, to właśnie w stolicy znalazłeś swój dom, swoje miejsce na ziemi? Zauroczyła Cię zarówno ta duża, nowoczesna Warszawa, która daje niesamowite możliwości rozwoju – nie tylko pod względem biznesowym, ale i kulturalnym, jak i Warszawa ze swoją trudną historią, śladami czasów przedwojennych, międzywojennych i wojennych? Wszystko, czego poszukujesz znajdziesz w unikatowych apartamentach Villa Sadyba – eleganckiej, willowej kamienicy, która wpisuje się w klimat dawnego modernizmu.

Lokalizacja

Jak sama nazwa wskazuje Villa Sadyba położona jest na Starej Sadybie – wyjątkowym osiedlu, które od niepamiętnych czasów było małą ojczyzną warszawskich elit. Zresztą do dziś lokalna społeczność jest bardzo zaangażowana w jego rozwój. Sadyba, zlokalizowana w pobliżu tętniącego życiem ścisłego centrum zachowała swój willowy, modernistyczny, spokojny klimat. To tu, znajdują się liczne parki, Skwer Ormiańskiego, Jeziorko Czerniakowskie, Fort z fosą Legionów. Nieopodal zaś znajdziemy Pałac Wilanowski, Lake Park Wilanów oraz Pole Golfowe Zawady. Nie brakuje również licznych przedszkoli, szkół, sklepów, galerii handlowych oraz ciągów komunikacyjnych.

Apartamenty

Wzniesiona na Starej Sadybie kamienica to z jednej strony nowoczesność, z drugiej ponadczasowość, elegancja i międzywojenny modernizm. Składają się na to białe elewacje, granitowe cokoły, tradycyjna ceramiczna dachówka, duże, drewniane okna oraz obszerne balkony. Otaczający ją teren zielony jest ogrodzony. Wejdź na www.villasadyba.com i zdecyduj, który z sześciu apartamentów stanie się Twoim domem.

Similar Posts