Nadeszła wiosna, a to oznacza, ze coraz bliżej nam do zrzucenia z siebie grubych, puchowych kurtek. Niedługo będzie można włożyć strój kąpielowy i cieszyć się słońcem na plaży. Nie każdy jednak jest na to gotowy. W takiej sytuacji koniec marca to ostatni dzwonek, by zmienić swoje nawyki żywieniowe, wybrać odpowiednią dietę, np. na https://www.kuźnia-zdrowia.pl i rozpocząć treningi, aby w wakacje moc cieszyć się piękną i zgrabną figurą. Jednak na sam początek specjaliści od dietetyki polecają detoks…..

Czym jest detoksykacja?

Detoks polega na odtruwaniu organizmu, poprzez usuwanie z niego szkodliwych toksyn i nagromadzonych zanieczyszczeń. Wydalane są zbędne substancje, pasożyty i metale ciężkie, dzięki czemu oczyszcza się jelito grube, wątroba i krew. Doskonałą propozycję składa tu Kuźnia Zdrowia, w postaci detoksu sokowego. To zaledwie trzy dni, które pomogą lepiej się poczuć, zrzucić kilka zbędnych kilogramów, uwolnić energię i odzyskać siły witalne. Proponowane soki są skarbnicą antyoksydantów, mikroskładników, enzymów i prozdrowotnych związków bioaktywnych. Cenną wartością są również dodatki do owocowo – warzywnych soków w postaci suszonych pędów młodego jęczmienia, aceroli, liofilizowanej pokrzywy, czystego soku aloesowego, aronii, kurkumy, macy czy chlorelli.

Skąd te szkodliwe toksyny?

Toksyny dostają się do organizmu przez pokarm, napoje, przez wdychane powietrze, a nawet stresogenny tryb życia. Współczesne czasy spowodowały, że nasz organizm jest wręcz przeładowany szkodliwymi substancjami. Zatem gdy odczuwamy chroniczne zmęczenie, jesteśmy drażliwi, nie mamy energii, dokuczają nam zaburzenia trawienia, zaparcia i wzdęcia, a dodatkowo nasza waga wciąż wzrasta to znak, że organizm potrzebuje oczyszczenia.

Similar Posts