Jesteś motocyklistą z krwi i kości? Koniec lata nie jest dla ciebie równoznaczny z przerwą w jeździe jednośladowcem aż do nadejścia kolejnych wiosennych dni? Nie zamierzasz zrezygnować ani z przemieszczania się motocyklem po mieście, ani z dłuższych weekendowych wypraw pomimo śniegu i niskiej temperatury? Profesjonalny sklep Moto Hangar ma coś specjalnie dla ciebie!

Podgrzewane manetki

Zimą na wychłodzenie, a nawet przemarznięcie w sposób szczególny narażone są dłonie. Aby zapewnić im ciepło warto pomyśleć o inwestycji w specjalne podgrzewane manetki. Ich montaż jest bardzo prosty i każdy serwis świadczy taką usługę. Gripy manetek występują w różnych wersjach. Należy wybrać ten, który po prostu będzie najbardziej Ci odpowiadał. Jeżeli Twój pojazd jest skuterem musisz dobrać model z mocowaniem do plastików. Powinieneś również zwrócić uwagę, na możliwość ustawiania temperatury grzania za pomocą przycisku. Jeżeli manetki podgrzewają już Twoje dłonie, dodatkowo możesz zapewnić im ciepło od zewnątrz. Tzw. mufki, czyli tekstylne osłony na ręce nie pozwolą Ci zmarznąć.

Motokoc

Masz już ciepłą odzież, porządne rękawice, podgrzewane manetki i mufki i wciąż marzniesz podczas zimowych podróży? A zatem z pewnością spodoba ci się motocyklowy gadżet w postaci motokoca. I nawet nie myśl, że to akcesorium wyłącznie dla kierowców miejskich skuterów. Motokoce są dostępne również do motocykli. Najlepsze modele to koce uniwersalne, które świetnie dopasują się do każdego rodzaju jednośladowca. Świetnym rozwiązaniem są również dostępne na stronie www.sklep.motohangar.pl termiczne pokrowce, które przypominają kuchenne fartuchy. Zamiast na pojeździe mocuje się je bowiem na własnym pasie.

Similar Posts