Zabiegi odmładzające cieszą się coraz większą popularnością. Nawet gwiazdy światowego formatu nie wstydzą się mówić o tym, jak zbawienne jest korzystanie z darów medycyny estetycznej. Gładka skóra jest marzeniem kobiety w każdym wieku. Osoby, które chcą pozbyć się niechcianych zmarszczek, a przy tym poprawić jędrność oraz elastyczność skóry, mogą zdecydować się na zabiegi liftingujące z użyciem nowoczesnych platform laserowych. Warto podkreślić, że laserowe odmładzanie skóry twarzy jest metodą w pełni bezpieczną, a co najważniejsze – nieinwazyjną.

Laserowe odmładzanie skóry twarzy

Przy laserowym odmładzaniu skóry twarzy wykorzystuje się różnorodne platformy naprawcze. S.O.S dla skóry to m.in. laser frakcyjny czy laser CO2. Zabiegi laserowego odmładzania skóry twarzy przy zastosowaniu technologii laserów frakcyjnych, bazuje głównie na zjawisku fototermolizy, która polega na wytworzeniu w skórze twarzy mikrouszkodzeń, które otoczone zdrową tkanką, pozwalają na regenerację oraz szybką odbudowę kolagenu. Najlepsze efekty laserowego odmładzania skóry twarzy będą osiągalne przy łączeniu technik podczas jednej procedury zabiegowej. Równie ważna jest powtarzalność zabiegów.

Dye-VL – laserowe odmładzanie skóry twarzy

Technologia Dye-VL jest jedną z pierwszych wąskopasmowych i pulsacyjnych źródeł światła laserowego. Dzięki niej, laserowe odmładzanie skóry twarzy jest w pełni bezpieczne, efektywne oraz wszechstronne. Dye-VL wykorzystuje serię trzech filtrów, koncentrując światło w jednym, skonkretyzowanym zakresie. Efektywność zabiegów jest widoczna dzięki działaniu emisji światła z przedziału od 500 do 600 nm., co wpływa na wysoki poziom bezpieczeństwa. Dye-VL gwarantuje niepomierne rezultaty oraz regenerację dla skóry.

Szukasz sprawdzonych zabiegów kosmetycznych? Zapoznaj się z ofertą od https://evospa.pl

Similar Posts