Przestrzeń magazynowa dzisiaj to przestrzeń, w której praca musi odbywać się harmonijnie i spójnie. Aby było to możliwe konieczne jest zatrudnienie zgranej załogi, jak również… zapewnienie jej odpowiedniego miejsca pracy. Dzisiaj coraz więcej uwagi poświęca się temu, jak zaprojektowane są magazyny. Odpowiednie rozmieszczenie konkretnych elementów może znacząco usprawnić pracę lub odwrotnie: utrudnić ją!

Co brać pod uwagę podczas projektowania przestrzeni magazynowej?

Pierwszym krokiem jest dokładne zmierzenie powierzchni oraz określenie wysokości magazynu. Istotna jest ilość okien oraz niezbędna ilość lamp, które pozwolą także na pracę po zmroku. Projektowanie będzie polegało na takim rozmieszczeniu kolejnych elementów, aby zarówno ludzie, jak i wózki widłowe mogli wygodnie przemieszczać się pomiędzy regałami.

Jakie regały wybrać do przestrzeni magazynowej?

Wybór regałów nie powinien być przypadkiem – wybierzmy dostawcę tych produktów, który zapewni nam wysoką jakość. Najlepszym rozwiązaniem okażą się regały modułowe, które możemy łączyć ze sobą w sposób dowolny. Dzięki modułowym konstrukcjom możemy także dopasować wysokość półek w regałach do naszych indywidualnych potrzeb.

Po kompleksowe wyposażenie oraz planowanie magazynów zajrzyj pod adres http://futurelogistics.pl

Similar Posts