Strona główna » Jak zrobić własne niestandardowe naklejki do instastories?

Jak zrobić własne niestandardowe naklejki do instastories?

Dziś jesteśmy bardzo podekscytowani, mogąc ujawnić Ci niesamowity sekret, który odkryliśmy, który pozwoli Ci na dodanie poważnych dostosowań do Twoich instastories i uczyni z Ciebie mobilnego mistrza Photoshopa. Niedawno odkryliśmy sposób na kopiowanie i wklejanie elementów do historii, a przy odrobinie czasu spędzonego na pierwszej stronie, możesz nauczyć się jak stworzyć własne naklejki i gify na instasories, które wprawią odbiorców w osłupienie.

Aby to zrobić, musisz mieć podstawową wiedzę na temat korzystania z programu Photoshop i / lub Illustrator. Kluczową rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest zapisanie pliku jako .PNG z przezroczystym tłem. Dodatkowo możemy tylko potwierdzić, że działa to na iPhonie. Jeśli po przeczytaniu instrukcji znajdziesz prosty sposób przetłumaczenia tego na system operacyjny Android, zachęcamy do wypróbowania go. Bez dalszej zwłoki, przejdźmy do rzeczy!

KROK PIERWSZY:

Po pierwsze, co chcesz zrobić, to wziąć dowolną grafikę, której chcesz użyć. Może chcesz stworzyć fajną typografię, a może chcesz zrobić zdjęcie, na którym robisz głupią minę. Cokolwiek zrobisz, zapisz to jako .PNG z przezroczystym tłem.

KROK DRUGI:

Po wykonaniu kilku niesamowitych projektów wyślij je do telefonu z komputera. Zalecamy utworzenie albumu na telefonie w aplikacji Zdjęcia, aby w przyszłości móc łatwo uzyskać do nich dostęp. Inną wskazówką jest to, że jeśli chcesz, aby wiele osób miało do nich dostęp, utwórz folder w aplikacji do udostępniania plików, takiej jak Box lub Dropbox, i rozpowszechnij łącze. To świetna opcja dla zespołu społecznościowego lub firmy.

KROK TRZECI:

Śmiało, otwórz Instagram Stories i zrób zdjęcie / wideo / bumerang lub prześlij je tak, jak zwykle. Po wykonaniu tej czynności wyjdź z Instagrama, klikając przycisk strony głównej lub przesuwając palcem w górę, w zależności od telefonu, i otwórz aplikację Zdjęcia. Znajdź fajną naklejkę, którą zaprojektowałeś i kliknij przycisk, który wygląda tak w lewym dolnym rogu.
W wyskakującym menu powinna znaleźć się opcja „KOPIUJ”

KROK CZWARTY:

Dwukrotnie dotknij przycisku głównego lub przesuń palcem lub ponownie przejdziesz do otwartych programów w telefonie i wróć do Instagrama. W lewym dolnym rogu Twoja niesamowita naklejka powinna pojawić się w oknie z napisem „dodaj naklejkę”.

Następnie możesz umieścić go w dowolnym miejscu w historii! Działa jak naklejka lub GIF, który jest już w menu naklejek na Instagramie, co oznacza, że możesz go przeskalować i kliknąć, aby odwrócić jego orientację.